KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967640
nr 1396 7640
Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad, daterad -75. Olja på duk, 50x35 cm, yttermått inklusive ram: 55x40 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:41:32
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr